Cześć Wszystkim!
Hm..może na początek się przedstawmy..no więc..tego bloga będą prowadziły dwie przyjaciółki: Patrycja i Weronika.Mieszkamy w województwie Dolnośląskim i znamy się od ponad 2 lat.
Blog powstał dlatego, że idziemy teraz do tego samego Liceum (ale niestety nie do tych samych klas) i dzięki niemu bardziej chcemy się do siebie zbliżyć.Będziecie mogli znaleźć na nim rożne TAGI w tym w postaci postów, jak i też filmików, które już nagrałyśmy .
Więcej na Nasz temat znajdziecie w kolejnych postach., które ukarzą się za kilka dni.Pozdrawiamy!
~ Weronika i Patrycja

Cześć Dziewczyny :) życzę Wam dużo cierpliwości i wytrwałości na tej blogowej ścieżce :)
OdpowiedzUsuńDziękujemy :)!
Usuńmam nadzieję, że szybko się nie zniechęcicie i spodoba wam się prowadzenie bloga :)
OdpowiedzUsuńhttp://pastel-poison.blogspot.com/
Dziękujemy :)!
UsuńSuper, powodzenia życzę :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Dziękujemy :)!
Usuń